Zabiegi na jesień

Jakie zabiegi kosmetyczne wykonywać jesienią? Najlepiej poradzić się wykwalifikowanej kosmetyczki w renomowanym gabinecie kosmetycznym. Najczęściej wykonywane  w naszym salonie urody zabiegi w okresie jesienno-zimowym to: Mikrodermabrazja – zabieg oczyszczająco – złuszczający. Polecany również dla osób z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Aby uzyskać odpowiedni efekt należy wykonać min. 5 zabiegów w odstępach 14-dniowych.

Peelingi chemiczne – najczęściej stosowane substancje to kwasy owocowe A.H.A. (w tym kwas glikolowy) o różnym stężeniu. Zaleca się 6-7 zabiegów 1 zabieg w tygodniu.

Peelingi ciała – solne i cukrowe. Wygładzają, rozjaśniają skórę, usuwają martwy naskórek. W połączeniu z masażem dają świetne efekty.

Wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dobrane do rodzaju cery, zalecane są do regularnego stosowania (min. 1 raz w miesiącu) przez cały rok. Nasza klinika, jako jedyny salon kosmetyczny w Gdańsku,  wykonuje zabiegi na twarz na kosmetykach renomowanej francuskiej firmy Academie.

 

Posted in Blog.