Masaż twarzy Gdańsk

Masaż twarzy Gdańsk

Popularnym masaże twarzy jaki wykonujemy i oferujemy w naszym Day Spa jest masaż twarzy Kobido nazywany japońskim liftingiem twarzy. Oferujemy również Zoga Face Integration będący manualną terapią twarzy i ciała.

 Masaż twarzy Kobido to idealny jako zabieg bankietowy dzień przed ważnym wyjściem, bądź jako seria zabiegów  w celu znacznej poprawy napięcia skór. Zaleca się wykonanie serii zabiegów Japońskiego Liftingu Twarzy, aby pomóc w utrzymaniu efektów, ponieważ każda terapia pomaga wzmocnić napięcie mięśni twarzy. Zalecane są dwa lub trzy masaże w pierwszym tygodniu, a następnie cotygodniowe zabiegi, aż ostatecznie można zmniejszyć do rzadszych interwałów.

 Masaż Kobido w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego organizmu. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie.

Terapię Zoga Face Integration wykonuje się zewnętrznie na skórze oraz tkankach jak i wewnętrznie w postaci masażu transbukalnego (wewnątrz ust).

Dzięki zaawansowanym technikom jesteśmy w stanie przywrócić młody wygląd, spowolnić proces starzenia się skóry, zniwelować asymetrię twarzy, zredukować bruzdy i zmarszczki oraz poprawić samopoczucie. Cała terapia wykonywana jest na sucho bez środka poślizgowego.

Zapraszamy na masaż twarzy Gdańsk w Day Spa Spameed.

☎️ 58 351 16 97
📲 692 984 097
📧 spameed@nullspameed.pl

Masaże dostępne w Spameed i ich ceny